ДЖЕРОМ ДЖЕРОМ КЛАПКА - Хрестоматія з зарубіжної літератури

ДЖЕРОМ ДЖЕРОМ КЛАПКА - Хрестоматія з зарубіжної літератури

(1859—1927)

Джером Джером Клапка — англійський гуморист, повістяр і драматург. Народився в сім'ї бідного священика, дитинство його пройшло у бідняцькому районі Лондона Іст Енді. З юнацьких років мав заробляти на прожиття. Був учителем, актором. Свою працю в театрі описав пізніше в двох книжках спогадів, був видавцем гумористичних журналів, сам писав гумористичні й сатиричні дописи та нотатки. Він — автор кількох комедій. Та найбільшої слави письменник зажив як автор повісті «Троє в одному човні (як не рахувати собаки)» (1889), перекладеної чи не всіма європейськими мовами і уривки з якої включено для обов'язкового вивчення до шкільних хрестоматій Англії та США.

Повість, в якій розповідається про подорож човном по Темзі трьох джентльменів і собаки,— справжній взірець англійського гумору. Здебільшого його герої — диваки, люди нестандартні, з непересічними поглядами і переконаннями, що відрізняються від загальноприйнятих, від норми, від «усередненості», а про комічне в їхній поведінці розповідається з незворушною серйозністю.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.