БАЛАДА - Хрестоматія з зарубіжної літератури

БАЛАДА - Хрестоматія з зарубіжної літератури

Міфи, героїчний епос не були єдиними жанрами народної творчості. Невідомі автори створювали також пісні, балади, в яких переповідали про життя звичайних людей.

Балада (від прованського ballar — танцювати) походить з народної пісні, що мала танцювальний ритм. У літературі баладою називається віршовий ліро-епічний твір, в якому розповідається про щось героїчне. Балада набула поширення у французькій старовинній поезії, в якій розповідалося про подвиги лицарів, романтичне кохання. Її різновидом була англо-шотландська старовинна балада, героєм якої здебільшого виступав відважний розбійник, народний месник, веселий розбишака Робін Гуд.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.