ЧИНГІЗ АЙТМАТОВ - Хрестоматія з зарубіжної літератури

ЧИНГІЗ АЙТМАТОВ - Хрестоматія з зарубіжної літератури

(нар. 1928 р.)

Чингіз Айтматов — киргизький письменник, дійсний член багатьох академій світу.

Друкується з 1952 р. Великою популярністю користуються повісті «Джаміля», «Материнське поле», «Тополенька моя в червоній хустинці», «Верблюже око», «Перший учитель», «Прощай, Гульсари!». Органічна єдність людини і природи, активний гуманізм, пристрасне заперечення суспільного зла — всі ці проблеми лежать в основі повісті «Білий пароплав» (1977). Складний комплекс ідейно-філософських та суспільно-політичних питань розроблено в романах «І понад вік триває день» («Буранний полустанок» (1980) і «Плаха» (1986). Айтматов — автор багатьох публіцистичних статей, в яких послідовно обстоює ідеї миру на Землі, дружби і співробітництва між народами в ядерну епоху.

Українською мовою надруковано: «Материнське поле», «Джаміля», «Рябий пес біжить краєм моря», «Ранні журавлі», «Повість гір і степів», зібрання творів у 2-х томах.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.