ЕДВАРД МОРГАН ФОРСТЕР - Хрестоматія з зарубіжної літератури

ЕДВАРД МОРГАН ФОРСТЕР - Хрестоматія з зарубіжної літератури

(1879—1970)

Едвард Морган Форстер — англійський письменник і критик, закінчив найпрестижніший Кембриджський університет. Починав як автор побутово-психологічних повістей.

Форстер багато подорожував по Європі, кілька разів побував в Індії і навіть жив там певний час. Письменника глибоко вразила ця самобутня країна, яка протягом кількох століть була англійською колонією. Повернувшись додому, він написав книжку «Дорога до Індії» (1924), де не тільки чудово змалював незвичні для європейця побут, традиції, філософію, мистецтво цієї країни, а й передав наростаюче внутрішнє напруження між корінним населенням Індії та англійцями — колонізаторами. Цей роман приніс Форстеру світову славу й ввійшов до скарбниці світового письменства як його найкращий твір.

Крім того, Форстер друкував літературно-критичні статті в провідних англійських журналах, читав лекції студентам-філологам у Кембриджі, видав літературознавчу книжку «Аспекти роману» (1927), дві збірки новел.

Українською мовою, на жаль, твори Форстера, крім включеної у цей підручник новели, не перекладалися.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.