ДЖЕРАЛЬД ДАРРЕЛЛ - Хрестоматія з зарубіжної літератури

ДЖЕРАЛЬД ДАРРЕЛЛ - Хрестоматія з зарубіжної літератури

(нар. 1925 р.)

Джеральд Даррелл походить з англійської родини. Народився він в Індії, що була тоді англійською колонією і де батько, інженер, будував мости. Після смерті батька мати з дітьми переїхала до Греції й оселилася на острові Корфу, що відзначався чудовим кліматом і прекрасною природою. Тут діти полюбили усі земні творіння, а Джеральд Даррелл обрав собі майбутній фах зоолога. По закінченні коледжу він поступив наглядачем — практикантом до Лондонського зоопарку. Як зоолог у складі експедиції Даррелл відвідав Африку і, повернувшись, під враженням побаченого почав писати свою першу книжку «Переповнений ковчег».

Пристрасний натураліст, Даррелл виявився обдарованим письменником. Йому притаманні м'який гумор, вміння точно і образно передати свої спостереження і враження. А якщо згадати, що Даррелл-зоолог прекрасно обізнаний із своїми «героями», їхньою поведінкою і звичаями, то стає зрозумілим той величезний успіх, що випав на долю його науково-художніх творів про тварин.

Найбільшої популярності приніс Дарреллу-письменнику його твір «Моя сім'я та інші звірі», що є спогадом про щасливе дитинство на острові Корфу.

Даррелл-натураліст — один із засновників Джерсійського заповідника, де зібрано тварин таких видів, які майже зникли на земній кулі, й створено всі умови для їхнього збереження і виживання.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.