НЕМАЄ НІЧОГО НОВОГО ПІД СОНЦЕМ! - КНИГА ЕКЛЕЗІАСТОВА - БІБЛІЯ - Хрестоматія з зарубіжної літератури

НЕМАЄ НІЧОГО НОВОГО ПІД СОНЦЕМ! - КНИГА ЕКЛЕЗІАСТОВА - БІБЛІЯ - Хрестоматія з зарубіжної літератури

Покоління відходить й покоління приходить, а земля віковічно стоїть! І сонечко сходить, і сонце заходить, і поспішає до місця свого, де сходить воно. Віє вітер на південь, і на північ вертається, крутиться, крутиться він та й іде, і на круг свій вертається вітер... Всі потоки до моря пливуть, але море — воно не наповнюється: до місця, і звідки пливуть ті потоки — вони повертаються, щоб знову плисти! Повні труду всі речі,— людина сказати всього не потрапить! Не насититься баченням око, і не наповниться слуханням вухо... Що було, воно й буде, і що робилося, буде робитись воно,— і немає нічого нового під сонцем!..


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.