І МУДРІСТЬ — ТО ЛОВЛЕННЯ ВІТРУ - КНИГА ЕКЛЕЗІАСТОВА - БІБЛІЯ - Хрестоматія з зарубіжної літератури

І МУДРІСТЬ — ТО ЛОВЛЕННЯ ВІТРУ - КНИГА ЕКЛЕЗІАСТОВА - БІБЛІЯ - Хрестоматія з зарубіжної літератури

Я, Проповідник, був царем над Ізраїлем в Єрусалимі. І поклав я на серце своє, щоб шукати й досліджувати мудрістю все, що робилось під небом. Це праця тяжка, яку дав Бог для людських синів, щоб мозолитись нею. Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це — марнота та ловлення вітру!.. Покривленого не направиш, а неіснуючого не полічиш! Говорив я був із серцем своїм та казав: Ось я велику премудрість набув, найбільшу за всіх, що до мене над Єрусалимом були. І бачило серце моє всяку мудрість і знання. І поклав я на серце своє, щоб пізнати премудрість і пізнати безумство й глухоту,— і збагнув я, що й це все — то ловлення вітру!.. Бо примногості мудрості множиться й клопіт, хто ж пізнання побільшує, той побільшує й біль!..


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.