Драматургія помежів’я ХІХ-ХХ ст. (загальний огляд). Сутність кардинальних змін у драматургії, ідейних та естетичних шукань представників «нової драми»

Драматургія помежів’я ХІХ-ХХ ст. (загальний огляд). Сутність кардинальних змін у драматургії, ідейних та естетичних шукань представників «нової драми»

Кінець ХІХ ст. у літературі відзначився тим, що митці слова намагалися знайти нові способи самовираження, нові підходи для передавання свого сприйняття світу. Саме тому виникли нові напрями й течії в мистецтві, отже — і в літературі. Драматурги також шукали нових форм, прагнули наблизити драму до сучасності, зосередити увагу на внутрішньому світі людини. Якщо старий театр змальовував трагедію окремої людини, то оновлена драма розкрила загальну трагедію життя людства й дістала назву «нова драматургія».

Розробки уроків

  Драматургія помежів’я ХІХ-ХХ ст. (загальний огляд). Сутність кардинальних змін у драматургії, ідейних та естетичних шукань представників «нової драми»

  Нові тенденції у драматургії кіня ХІХ — початку XX ст. «Стара» і «нова драма». Зміни в драматургії кінця XIX — початку XX ст.

  Основні тенденції розвитку драматургії кінця XIX — початку XX ст. «Нова драматургія», її засадничі принципи. Творчі знахідки та здобутки Г. Ібсена, А. Чехова, Б. Шоу

Підручники

  Зарубіжна література 10 клас (профільний рівень) - О. О. Іосаєва - Про зміни в драматургії кінця XIX— початку XX століття

  Зарубіжна література 9 клас - О. О. Ісаєва - СТЕЖКАМИ «НОВОЇ» ДРАМИ

  Зарубіжна література 9 клас - О. М. Ніколенко - ЗМІНИ В ДРАМАТУРГІЇ наприкінці XIX — на початку XX ст.

  Зарубіжна література 9 клас - Ю. І. Ковбасенко - НОВІТНІ ТЕНДЕНЦІЇ У ДРАМАТУРГІЇ КІНЦЯ ХІХ - ПОЧАТКУ ХХ ст.

  Зарубіжна література 10 клас (рівень стандарту) - О. М. Ніколенко - ЗМІНИ В ДРАМАТУРГІЇ НА МЕЖІ ХІХ-ХХ ст.

  Зарубіжна література 10 клас (рівень стандарту) - В. В. Паращич - ПОДОРОЖ П’ЯТА. ЗМІНИ В ДРАМАТУРГІЇ НА МЕЖІ ХІХ-ХХ СТ.

  Зарубіжна література 10 клас (рівень стандарту) - О. О. Іосаєва - Нове слово у драматургії кінця ХІХ - початку ХХ століття

Підготовка до ЗНО та ДПА

  Нова драма

Перевірка знань

  Контрольна робота за темою «Драматургія кінця ХІХ - початку ХХ ст.»

  КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 5 ЗА ТЕМОЮ «НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ У ДРАМАТУРГІЇ КІНЦЯ XIX — ПОЧАТКУ ХХ ст.: ТВОРЧІСТЬ Г. ІБСЕНА ТА Б. ШОУ»

  КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 6 ЗА ТЕМОЮ «НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ У ДРАМАТУРГІЇ КІНЦЯ XIX — ПОЧАТКУ XX СТ.»

Хрестоматії

  НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ У ДРАМАТУРГІЇ КІНЦЯ XIX — ПОЧАТКУ XX СТ.

Теорія літератури

  ДРАМА

  ДРАМА ТА ЖАНРОВІ РІЗНОВИДИ

  Драматургія


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.