Ромен Ґарі - французький письменник єврейського походження, двічі лауреат Ґонкурівської премії. Зображення Другої світової війни у творчості митця. «Повітряні змії»

Ромен Ґарі - французький письменник єврейського походження, двічі лауреат Ґонкурівської премії. Зображення Другої світової війни у творчості митця. «Повітряні змії»

Познайомиося з постаттю французького письменника єврейського походження, літературного містифікатора, кінорежисера, дипломата, одного з найяскравіших та найзагадковіших письменників XX ст., єдиного двічі лауреата Ґонкурівської премії (вищої літературної нагороди Франції), військового льотчика й учасника Опору, більше відомого під псевдонімами ромен Ґарі, Еміль Ажар, Шатан Боґа, Фоско Сінібальді (справжнє ім’я Роман Лейбович Кацев).

Розробки уроків

  Ромен Ґарі - французький письменник єврейського походження, двічі лауреат Ґонкурівської премії. Зображення Другої світової війни у творчості митця. «Повітряні змії» (загальний огляд)

  Ідеї миру, людяності, порятунку духовних цінностей у романі Ромена Ґарі «Повітряні змії»

Підручники

  Зарубіжна література 10 клас (рівень стандарту) - О. М. Ніколенко - Ромен Гарі 1914-1980

  Зарубіжна література 10 клас (профільний рівень) - Євгенія Волощук - Ромен Гарі: «Довести свою літературну творчість до щасливого кінця»

Перевірка знань

  Контрольна робота за темою «Сучасна література в юнацькому читанні»

Твори

  ПОВІТРЯНІ ЗМІЇ


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.