Паоло Коельйо - відомий сучасний бразильський письменник. Значення творчості П. Коельйо для сучасності. Пошуки сенсу буття в романі «Алхімік»

Паоло Коельйо - відомий сучасний бразильський письменник. Значення творчості П. Коельйо для сучасності. Пошуки сенсу буття в романі «Алхімік»

Проблематика творів Паоло Коельйо має філософське спрямування. Він порушує питання призначення людини, сенсу буття, сумнівів на початку нового шляху. Кожній книзі митця властиві автобіографічні ознаки.

Розробки уроків

  Паоло Коельйо - відомий сучасний бразильський письменник. Значення творчості П. Коельйо для сучасності. Пошуки сенсу буття в романі «Алхімік»

  Система образів роману П. Коельйо «Алхімік» (Сантьяґо, Фатіма, Мельхіседек, Алхімік). Поняття своя доля, призначення, мрія душі, сенс існування. Мотиви й образи світової культури у творі. Ознаки роману-притчі

  Постмодернізм — одне з найяскравіших літературних явищ другої половини XX ст., його теоретичні засади й художня (літературна) практика. Соціоісторичні, культурно-філософські та естетичні чинники розвитку постмодернізму в художній літературі. Основоположні принципи постмодерністської поетики

  ПОСТМОДЕРНІЗМ — ОДНЕ З НАЙЯСКРАВІШИХ ЛІТЕРАТУРНИХ ЯВИЩ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ ст., ЙОГО ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ТА ХУДОЖНЯ (ЛІТЕРАТУРНА) ПРАКТИКА. СОЦІОІСТОРИЧНІ, КУЛЬТУРНО-ФІЛОСОФСЬКІ Й ЕСТЕТИЧНІ ЧИННИКИ РОЗВИТКУ ПОСТМОДЕРНІЗМУ В ХУДОЖНІЙ ЛІТЕРАТУРІ. НАРІЖНІ ПРИНЦИПИ ПОСТМОДЕРНІСТСЬКОЇ ПОЕТИКИ. НАЙЯСКРАВІШІ ПРЕДСТАВНИКИ ПОСТМОДЕРНІСТСЬКОЇ ПРОЗИ

  Паоло Коельйо «Алхімік». Значення творчості П. Коельйо для сучасності. Мотиви й образи світової культури у творі. Ознаки роману-притчі

  Пошуки сенсу буття в романі «Алхімік». Поняття своя доля, призначення, мрія душі, сенс існування. Система образів (пастух Сантьяґо, Фатіма, Мельхіседек, Алхімік)

  Позакласне читання. Твір Пауло Коельо «Алхімік»

Підручники

  Світова література 11 клас - З ЛІТЕРАТУРИ КІНЦЯ ХХ початку ХХІ століття - ПОСТМОДЕРНІЗМ ЯК ЯВИЩЕ ЛІТЕРАТУРИ

  Зарубіжна література 10 клас (рівень стандарту) - О. М. Ніколенко - Пауло Коельйо Нар. 1947 р.

  Зарубіжна література 10 клас (рівень стандарту) - В. В. Паращич - Паоло Коельйо як представник постмодернізму: особливості творчого методу та індивідуального стилю

  Зарубіжна література 10 клас (профільний рівень) - Ю. І. Ковбасенко - ПАУЛО КОЕЛЬЙО. Роман «Алхімік»

  Зарубіжна література 10 клас (профільний рівень) - О. О. Іосаєва - МАГ, ПІЛІГРИМ І ПИСЬМЕННИК

  Зарубіжна література 10 клас (профільний рівень) - О. О. Іосаєва - До вивчення роману «АЛХІМІК»

  Зарубіжна література 10 клас (рівень стандарту) - В. В. Паращич - Доля і призначення людини в романі Паоло Коельйо «Алхімік»

  Зарубіжна література 10 клас (рівень стандарту) - О. О. Іосаєва - До вивчення роману «АЛХІМІК»

  Зарубіжна література 10 клас (рівень стандарту) - В. В. Паращич - Підсумуємо знання з теми

  Зарубіжна література 10 клас (рівень стандарту) - О. О. Іосаєва - Сучасна література в юнацькому читанні

  Зарубіжна література 10 клас (рівень стандарту) - В. В. Паращич - Формуємо предметні та ключові компетентності

Хрестоматії

  Зарубіжна література 10 клас - посібник-хрестоматія - Грамота - АЛХІМІК

  Зарубіжна література 10 клас - Хрестоматія (рівень стандарту) - Ковбасенко Ю. І. - АЛХІМІК

Теорія літератури

  Постмодернізм

  НАЙХАРАКТЕРНІШІ ОЗНАКИ ПОСТМОДЕРНІЗМУ

  Постмодернізм

  ПРИТЧА

Реферати

  ЛІТЕРАТУРА ПОСТМОДЕРНІЗМУ

Статті

  П. КОЕЛЬО. «АЛХІМІК». ЖИТТЯ ЩЕДРЕ ДО ТИХ, ХТО ЙДЕ ЗА ПОКЛИКОМ СВОЄЇ ДОЛІ»


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.