Ніл Річард МакКіннон Ґейман - англійський письменник-фантаст, автор романів, графічних новел і коміксів. Лекція Н. Ґеймана «Чому наше майбутнє залежить від читання». Загальний огляд та проблематика повісті Н. Ґеймана «Кораліна»

Ніл Річард МакКіннон Ґейман - англійський письменник-фантаст, автор романів, графічних новел і коміксів. Лекція Н. Ґеймана «Чому наше майбутнє залежить від читання». Загальний огляд та проблематика повісті Н. Ґеймана «Кораліна»

Ніл Річард Мак-Кіннон Ґейман - англійський митець, що пише переважно в жанрах фантастики й фентезі, створює сценарії для кінофільмів, графічних романів і телешоу. Це один із найпопулярніших письменників у світі, якого журналісти називають «темним казкарем». Він відомий мистецтвом сплітати сучасну реальність із фантастичними вигадками, міфологією та магією, дивувати несподіваними поворотами сюжету, зачаровувати оригінальними світами й чудово виписаними персонажами. Усі оповіді Н. Ґеймана занурюють читача в чарівний світ, у якому реальне та фантастичне мешкають поруч.

Розробки уроків

  Ніл Річард МакКіннон Ґейман - англійський письменник-фантаст, автор романів, графічних новел і коміксів. Лекція Н. Ґеймана «Чому наше майбутнє залежить від читання»

  Загальний огляд та проблематика повісті Н. Ґеймана «Кораліна» (моральний вибір людини, взаємини батьків і дітей та ін.)

  Допитливість, сміливість, сила духу героїні повісті Н. Ґеймана «Кораліна». Особливості стилю автора (чарівні елементи, дзеркальність образів, динамізм оповіді, іронія та ін.). Символіка твору

  Засоби комічного (гумор, іронія, сатира, сарказм). Елементи народного театру

Підручники

  Зарубіжна література 10 клас (профільний рівень) - Євгенія Волощук - Ніл Гейман: від чого залежить наше майбутнє

  Зарубіжна література 10 клас (профільний рівень) - Ю. І. Ковбасенко - НІЛ ҐЕЙМАН. Лекція «Чому наше майбутнє залежить від читання»

  Зарубіжна література 9 клас - О. О. Ісаєва - ПІЗНАЄМО СЕБЕ I СВІТ ЧЕРЕЗ ЛІТЕРАТУРУ

  Зарубіжна література 10 клас (профільний рівень) - О. О. Іосаєва - КНИЖКИ, ЩО НАС ОБИРАЮТЬ, або ЗАМІСТЬ ПІДСУМКІВ

Хрестоматії

  Зарубіжна література 10 клас - посібник-хрестоматія - Грамота - ЧОМУ НАШЕ МАЙБУТНЄ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЧИТАННЯ

  Зарубіжна література 10 клас - посібник-хрестоматія - Грамота - КОРАЛІНА

  Зарубіжна література 10 клас - Хрестоматія (рівень стандарту) - Ковбасенко Ю. І. - ЧОМУ НАШЕ МАЙБУТНЄ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЧИТАННЯ

Словники

  СЛОВНИК ЛІТЕРАТУРОЗНАВЧИХ ТЕРМІНІВ

Біографія

  Ніл Гайман

Теорія літератури

  Фантастика як різновид художньої літератури

  Іронія

  ІРОНІЯ

  Чим різняться гумор, іронія, сарказм?

  Іронія

Перевірка знань

  Контрольна робота за темою «Сучасна література в юнацькому читанні»

Твори

  Чому я люблю читати науково-фантастичні твори


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.