Джонн Донн (1572–1631). «Священні сонети» (19-й сонет «Щоб мучить мене...»). Напруга почуттів ліричного героя. Символіка. Поетична мова

У ліриці Донна поєднуються світські та релігійні мотиви. Поет описує стан людини бароко, яка живе напруженим внутрішнім життям, уміє цінувати почуття, усвідомлює безмежність світу і йде нелегким шляхом до Бога та вічних цінностей.

Розробки уроків

  Джон Донн (1572-1631 рр.). Сонет Щоб мучить мене. Роздуми про духовну сутність людини у віршах письменника. Напруження почуттів та емоцій ліричного героя. Символіка. Поетична мова

  ЖИТТЯ І ТВОРЧІСТЬ ДЖОНА ДОННА. ЦИКЛ «СВЯЩЕННІ СОНЕТИ». НАПРУГА ПОЧУТТІВ ЛІРИЧНОГО ГЕРОЯ В СОНЕТІ № 19 («ЩОБ МУЧИТЬ МЕНЕ...»)

Підручники

  Зарубіжна література 8 клас для загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням філології - Богосвятська А. І. - Джонн Донн (1572-1631)

  Зарубіжна література 8 клас - Ніна Міляновська - СОНЕТ 19

  Зарубіжна література 8 клас - Ніна Міляновська - Джон Дoнн (1532-1631)

  Зарубіжна література 8 клас - Є. В. Волощук - Джон Донн (1572-1631)

  Зарубіжна література 8 клас - Є. В. Волощук - СОНЕТ 19

Хрестоматії

  ДЖОН ДОНН (1572-1631)

  Щоб мучить мене...

Біографії

  ДОНН, Джон (1572-1631)

  ДОНН, Джон - Біографія, життя і творчість письменника

Твори

  Переживання ліричного героя поезії Джонна Донна "Щоб мучить мене..."


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.