Марина Аромштам. Коли відпочивають янголи. Учителька (Марсем) та її учні: два погляди на один світ

«Коли відпочивають янголи» - книжка надзвичайно щира, яка правдиво, відверто і зворушливо розповідає про сучасну школу, сучасних учнів та досвід учителювання, заснований на принципах гуманної педагогіки. Роман написаний з гумором, іронічно, та є в ньому і світлий сум. Це розповідь дівчинки-школярки Аліни, що перемежовується уривками зі щоденника й вчительки Марсем. Особливість твору в тому, що представляється подвійний - дитячий і дорослий - погляд на одні й ті ж самі події, на один світ. Письменниця говорить про те, що її книга реальна, прототипи героїв взяті з життя, ситуації теж.

Розробки уроків

  Марина Аромштам. Коли відпочивають янголи. Учителька (Марсем) та її учні: два погляди на один світ

  Марина Аромштам. Коли відпочивають янголи. Моральні проблеми та їхнє осмислення у творі

  Контрольна робота № 6. Література ХХ-ХХІ століть. У пошуках себе і високого польоту

Підручники

  Зарубіжна література 8 клас для загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням філології - Богосвятська А. І. - Марина Семенівна Аромштам (нар. у 1960 р.)

Твори

  Учителька та її учні: два погляди на один світ (за повістю Марини Аромштам "Коли відпочивають янголи")

  Осмислення моральних проблем у повісті Марини Аромштам "Коли відпочивають янголи"Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.