Марина Аромштам. Коли відпочивають янголи. Учителька (Марсем) та її учні: два погляди на один світ

«Коли відпочивають янголи» - книжка надзвичайно щира, яка правдиво, відверто і зворушливо розповідає про сучасну школу, сучасних учнів та досвід учителювання, заснований на принципах гуманної педагогіки. Роман написаний з гумором, іронічно, та є в ньому і світлий сум. Це розповідь дівчинки-школярки Аліни, що перемежовується уривками зі щоденника й вчительки Марсем. Особливість твору в тому, що представляється подвійний - дитячий і дорослий - погляд на одні й ті ж самі події, на один світ. Письменниця говорить про те, що її книга реальна, прототипи героїв взяті з життя, ситуації теж.

Розробки уроків

  Марина Аромштам. Коли відпочивають янголи. Учителька (Марсем) та її учні: два погляди на один світ

  Марина Аромштам. Коли відпочивають янголи. Моральні проблеми та їхнє осмислення у творі

  Контрольна робота № 6. Література ХХ-ХХІ століть. У пошуках себе і високого польоту

Підручники

  Зарубіжна література 8 клас для загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням філології - Богосвятська А. І. - Марина Семенівна Аромштам (нар. у 1960 р.)

Твори

  Учителька та її учні: два погляди на один світ (за повістю Марини Аромштам "Коли відпочивають янголи")

  Осмислення моральних проблем у повісті Марини Аромштам "Коли відпочивають янголи"На нашому Youtube каналі публікуються відео скорочених творів класиків зарубіжної літератури. Переходьте на канал, підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями. Кожен день ми додаємо щось новеньке.