Тематичне оцінювання (Д. Дефо) - Роман Д. Дефо як започаткування «робінзонади»

Тематичне оцінювання (Д. Дефо) - Роман Д. Дефо як започаткування «робінзонади»

Уроки зарубіжної літератури 6 клас

Мета: з'ясувати рівень засвоєння знань з вивченої теми; визначити рівень сформованості вмінь та навичок застосовувати набуті знання на практиці; удосконалювати навички самостійної роботи учнів; розвивати логічне мислення, пам'ять, увагу.

Обладнання: зошит для тематичного оцінювання.

Тип уроку: перевірка й облік здобутих знань, умінь і навичок.


Хід уроку


1. Повідомлення мети перевірки та способів проведення тематичної роботи.


2. Проведення тематичного тестування.


3. Написання творчої роботи.


4. Відповіді вчителя на запитання учнів.


5. Підбиття підсумків уроку.


6. Домашнє завдання.

1. За різноманітними джерелами підготувати відомості про Жуль Берна, сформулювати запитання до тексту статті підручника.

2. Читати початкові глави роману «П'ятнадцятирічний капітан», орієнтуватися на запитання, подані в хрестоматії, занотовувати враження, цікаві знахідки та спостереження у «Щоденник читацьких спостережень».


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.