Контрольна робота (творчий рівень). Тематичне оцінювання - ПРИГОДИ ТА ФАНТАСТИКА - II семестр

Контрольна робота (творчий рівень). Тематичне оцінювання - ПРИГОДИ ТА ФАНТАСТИКА - II семестр

Усі уроки зарубіжної літератури 7 клас

Мета: контроль знань учнів; робота над розвитком творчих здібностей; розвиток зв’язного мовлення учнів; вдосконалення навичок написання твору (або фрагменту) захисту свого проекту, рецензій на роботу товариша; виховання культури ділового спілкування, ведення діалогу на уроці.

ХІД УРОКУ

I. Оголошення підсумків контрольної роботи (три рівні) поточних оцінок з теми

II. Мотивація діяльності учнів

Учитель. Є сенс не просто продемонструвати свої знання про певні літературні жанри й творчі здібності, а й підвищити оцінку, отриману за захист проекту та участь в обговоренні роботи товариша (рецензія).

III. Розвиток зв’язного мовлення

Захист і рецензування творчих робіт.

IV. Тематичне оцінювання

V. Домашнє завдання

Прочитати новели О. Генрі «Дари волхвів», «Кімната на горищі», «Російські соболі», «Пурпурова сукня», «Різні школи», «Вождь червоношкірих» (за вибором 3—4); підготувати повідомлення про О. Генрі (індивідуальне завдання).


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.