Твір на тему: Твір Рама - наступник раджи Дашаратхи

Твір на тему: Твір Рама - наступник раджи Дашаратхи

Зарубіжна література - зразки шкільних творів

Понад дві тисячі років тому була створена «Рамаяна», автором якої вважають поета Валькіні. Хоча це швидше його переспів. В Індії навіть малеча знає епізоди з життя Рами, ім’я якого існує не лише в літературі, а й у віруваннях.

Прочитавши уривок «Рама сідає на царство», ми бачимо мудрого керівника держави. Він вірний брат, люблячий син, дбайливий чоловік. Рама турбується перш за все про добробут народу: «Селянам оголосили, що цілий рік вони не сплачуватимуть ніяких податків».

Рама - непересічна особистість, за часи владарювання якого люди жили щасливо.

В уривку народ втілив мрію про доброго царя, який об’єднав би підданих під сильною владою.Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.