Твір на тему: Велич книги “Бгагавад - Гіта як вона є”

Зарубіжна література - зразки шкільних творів

Центральною частиною «Махабгарати» є книга «Бгагавад-Гіта як вона є» - один з найвеличніших творів духовного, філософського і мистецького спрямування, в якому втілено суть величної мудрості Індії у формі бесіди між Верховним Богом Крішною та його відданим другом Арджуною, якого Господь навчає науці самоусвідомлення.

Народ Індії з пошаною ставиться до цієї книги. Існує навіть та кий вислів: «Того, чого немає у «Махабгараті», немає в Індії». Головними героями твору висловлюється думка про нетлінну душу, про те, що перемагають завжди ті люди, яким допомагає Всевишній,

Талановитий американський письменник Генрі Девід Торо ска зав: «Щоранку я омиваю свій розум у величній, космогонічній фі лософії Бгагавад-Гіти, проти якої наш сучасний світ з його літера турою виглядає безпорадним та блідим».

Книга має велике пізнавальне значення і спрямовує на вибір духовних цінностей. Бо прямувати шляхом благородства й обов’язку допомагають людині чистота її помислів і вчинків. Ця думка стверд жується у величній книзі «Бгагавад-Гіта як вона є».