Дивак і фантазер Мюнхгаузен (діалог) - шкільний твір

Дивак і фантазер Мюнхгаузен (діалог) - шкільний твір

5 клас
ЛІТЕРАТУРНІ КАЗКИ

— Бароне Мюнхгаузене! Ви розповідали, що переслідували незвичайного зайця.

— Так була справа. Майже два дні я гнався за ним на коні, а заєць хоч би присів відпочити.

— І ви що ж, ніяк не могли його наздогнати?

— Якби тільки я не міг його наздогнати! Навіть моя вірна собака Діанка не допомогла мені наблизитися на відстань пострілу.

— І чим же закінчилася ця історія?

— Я так захопився погонею, що не помітив, як разом з конем потрапив у болото.

— Як же ви не потонули?

— Дійсно, болото з жахливою швидкістю засмоктувало нас усе глибше.

— Що, і кінь не допоміг?

— Так, вже й тулуб коня сховався в смердючому бруді. Вже і моя голова стала занурюватися в болото. Відтіля стирчала лише кіска моєї перуки.

— І як же ви не загинули?

— Я страшний силач. Схопив себе за кіску, з усіх сил смикнув угору. Так я витяг із болота і себе, і свого коня, після чого продовжив погоню за зайцем.

— Так ви його наздогнали?

— Не тільки наздогнав, але й підстрелив.

— Так що ж це за дивовижний заєць, що міг без перепочинку цілодобово бігти від мисливця?

— У того зайця, крім звичайних ніг, були запасні. Він мав чотири ноги на животі й чотири — на спині. Коли нижні ноги в зайця втомлювалися, він перевертався на спину й біг на запасних ногах.

— Тепер я розумію, чому ви, бароне, три доби ганялися за зайцем. Заєць-то був восьминогий.Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.