У чому суть Головного Закону джунглів (за твором Р. Кіплінга «Мауглі») - Твір Зарубіжна література

РЕДЬЯРД КІПЛІНГ

Джозеф Редьярд Кіплінг — талановитий англійський письменник, лауреат Нобелівської премії. Багато років він жив у Індії, тому добре знав світ джунглів і зумів зацікавити ним дітей. Кіплінг написав багато творів про тварин, яких зобразив мислячими істотами, що діють у залежності від конкретних обставин.

Дуже цікавий цикл оповідань про Мауглі з «Книги джунглів». Маленький хлопчик потрапляє до Вільного Племені. Вовки виховують його за Законами Джунглів. Усі питання вирішують на Племенній Раді, якою керує Акела. Мауглі прийняли до Вовчої зграї, бо Закон Джунглів, який ніколи не карає нікого безпідставно, забороняє полювати на Людину. Справа в тому, що вбивство Людини викличе прибуття білих людей з рушницями верхи на слонах і кількох сотень темношкірих людей з барабанами та смолоскипами. І тоді кожен у Джунглях зазнає лиха.

Ми бачимо, що більшість звірів у Кіплінга благородніші та чесніші за представників світу людей, які влаштовують полювання на тварин заради розваги.



На нашому Youtube каналі публікуються відео скорочених творів класиків зарубіжної літератури. Переходьте на канал, підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями. Кожен день ми додаємо щось новеньке.