Зоряна мандрівка Маленького принца - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - Р. БРЕДБЕРІ, А. ДЕ СЕНТ-ЕКЗЮПЕРІ - ЛЮДИНА ТА ЇЇ СBIT - 6 клас

Зоряна мандрівка Маленького принца - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - Р. БРЕДБЕРІ, А. ДЕ СЕНТ-ЕКЗЮПЕРІ - ЛЮДИНА ТА ЇЇ СBIT - 6 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

Маленький принц — дивовижний. Він не схожий на жодного літературного героя. І не тому, що маленький, не тому, що живе на далекій планеті. Він — інший в усьому. У своєму сприйнятті світу, людей, життя. Герой упродовж усього твору шукає істину і відкриває її як для себе, так і для читачів.

Відомо, що жив Маленький принц на невеликій планеті. Йому було сумно і самотньо. Ось він і вирішив здійснити мандрівку. Герой побував на шести планетах, зустрів короля, честолюбця, пияка, ділка, ліхтарника та географа. Усі вони були різними: дурними і пихатими, байдужими та обов'язковими, обмеженими... Чи було Маленькому принцові добре з ними? Навряд чи, бо він тоді не полетів би на Землю.

Для чого Маленький принц все ж таки здійснив цю мандрівку? Так символічно автор змалював щлях до пізнання. Людина увесь час перебуває у пошуку, інакше б припинилося життя. Цікаво, що мешканці планет є символічними образами і втіленням різних проявів людського єства.

Маленький принц незвичайний, тому що він шукає істини не розумом, а серцем. Ось тому такою-довгою була його зоряна мандрівка.

Шукати серцем означає прагнути пізнати істину, сенс буття через моральні принципи. Для цього треба бути чистим душею, як дитина. На жаль, дорослі часто втрачають цю чистоту, забувають про свою «внутрішню батьківщину» — дитинство.

Мудра казка А. де Сент-Екзюпері змушує замислитися над тим, чи правильно ми живемо, які цінності сповідуємо. Дітей казка ненав'язливо повчає, готуючи до вибору правильної життєвої дороги. А дорослих змушує замислитися над життям.

Ось така вона, зоряна мандрівка маленького хлопчика, який відкриває великі істини.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.