Що є життя: гра чи боротьба? - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - Р. КІПЛІНГ - МИСТЕЦТВО БУТИ ЛЮДИНОЮ - 7 клас

Що є життя: гра чи боротьба? - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - Р. КІПЛІНГ - МИСТЕЦТВО БУТИ ЛЮДИНОЮ - 7 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

Не помилюся, коли скажу, що на всі питання щодо життя відповідати занадто важко. І відсутні, універсальні рецепти. Кожен із нас має свою думку і робить свої висновки залежно від багатьох причин: досвіду, інтелекту, способу життя, віри, моральних переконань. Але, аналізуючи досвід попередніх поколінь, певні відповіді можна все-таки знайти.

Точка зору на життя як боротьбу відома здавна. Знаний французький драматург і публіцист П. Бомарше ще у XVIII столітті сказав: «Жити — значить боротися, боротися — значить жити». Через століття з ним погодився відомий російський хірург М. І. Пирогов: «Жити на білому світі — значить постійно боротися і постійно перемагати». З сучасної точки зору ці вислови свідчать про активну життєву позицію особистості, про її готовність здолати усі перепони на шляху до досягнення мети.

Не секрет, що є люди, які вважають, що життя — це гра. Вони безпечно грають своїм життям, створюючи найфантастичніші комбінації. Може, вони чогось і зможуть досягти, але небезпека перетворити своє життя на суцільну виставу залишається досить великою. Грати в життя і гратися життям досить небезпечно: можна не помітити, коли воно пройде. Правильно сказав бразильський письменник Пауло Коельо: «Життя занадто коротке, щоби можна було дозволити собі розкіш прожити його так кепсько».

На мою думку, життя — це боротьба. Боротьба за мету в житті, за мрію, за щастя, за успіхи тощо. Це активна позиція особистості, без якої важко уявити сучасний світ.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.