Книги - найкращі друзі - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ - 5 клас

Книги - найкращі друзі - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ - 5 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

Книга — найбільше досягнення людської мудрості. На папірусі, вощаних табличках, пергаменті з давніх-давен люди прагнули записати свій досвід, знання, побажання та послання нащадкам.

Приємно, коли книга стає найкращим товаришем і жаданим гостем, незмінним порадником і домочадцем. Вона підкаже, як вчинити розумно, заспокоїть серце, допоможе краще зрозуміти себе.

Книга часто слугує чудодійними ліками для зболеної душі й гарною забавкою у хвилини дозвілля. Не можна не згадати слова відомого українського поета І. Франка, великого шанувальника книги:


Книги — морська глибина.

Хто в них пірне аж до дна,

Той, хто і труду мав досить,

Дивнії перли виносить.


Читання книги — це не тільки приємне проводження часу, а й складний процес формування інтелектуальних здібностей та світогляду. Недарма відомий український педагог В. Сухомлинський уважав, що «читання — це один із витоків мислення й розумового розвитку». А знаменитий англійський письменник Дж. Свіфт називав книги «дітьми розуму».

Окрім того, книга не тільки розповідає про життя людей далеких країн, а є ще й невичерпною скарбницею духовності. Адже для всіх людей спільними є віра й добро, боротьба з різними проявами зла, несправедливості, насильства, прагнення любові, щастя, милосердя, взаєморозуміння.

Отже, книга — це той дорогоцінний скарб, який передається від покоління по покоління з метою збереження людського досвіду й розкриття таємниці вічних істин.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.