КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ З ВИБІРКОВИМИ ВІДПОВІДЯМИ - ПОЕЗІЯ СХОДУ ЕПОХИ СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ. ЛІ БО, ДУ ФУ, ОМАР ХАЙЯМ - ЖАНРОВО-ТЕМАТИЧНЕ РОЗМАЇТТЯ СЕРЕДНЬОВІЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ- 8 клас

КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ З ВИБІРКОВИМИ ВІДПОВІДЯМИ - ПОЕЗІЯ СХОДУ ЕПОХИ СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ. ЛІ БО, ДУ ФУ, ОМАР ХАЙЯМ - ЖАНРОВО-ТЕМАТИЧНЕ РОЗМАЇТТЯ СЕРЕДНЬОВІЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ- 8 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

До теми «Основні мотиви лірики Лі Бо»

1. Якою постає природа у поезії Лі Бо?

Окрасою землі, втіленням гармонії, якої немає у людському суспільстві.

2. Який настрій поезії «Печаль на яшмовому ганку»?

3. Що підсилює смуток?

4. Яка тематика поезій Лі Бо?

Лі Бо створив натхненні поезії про любов, вірність, розлуку, про чоловічу мужність, силу воїнів, ніжність і красу жінки. Можна сказати, що у віршах Лі Бо відобразився дух його народу.

До теми «Тематика поезій Ду Фу»

1. Яка тема поезії «При місяці згадую брата» ?

2. Чому присвячена поезія «Пісня про хліб і шовк» ?

3. Подумайте, з яким твором асоціативно пов'язаний вірш Ду Фу ? Які мотиви перегукуються ?

Поет пише про те, що було б непогано перекувати військове спорядження на знаряддя праці. Тут повторюється біблійна метафора про необхідність «перекувати мечі на рала». Вірш має антивоєнну спрямованість.

4. Про що мріє поет?

Поет мріє про те, щоб селянин сіяв під мирним небом хліб, Щоб не проливами я сльози через війну, щоб чоловіки виконували у полі свій обов'язок, засіваючи поля, а жінки співали, прядучи шовк.

5. Який головний мотив поезії «Повертаються дикі гуси»?

6. Чим викликані такі мотиви?

Спогляданням того, як повертаються на північ дикі гуси. Вони летять на батьківщину.

7. Який ще мотив присутній у творі?


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.