ПЛАН - Ф.ПЕТРАРКА, ДЖ. БОККАЧЧО, М. СЕРВАНТЕС, В. ШЕКСПІР - ЗЛЕТ ЛЮДСЬКОГО ДУХУ В ЛІТЕРАТУРІ ДОБИ ВІДРОДЖЕННЯ- 8 клас

ПЛАН - Ф.ПЕТРАРКА, ДЖ. БОККАЧЧО, М. СЕРВАНТЕС, В. ШЕКСПІР - ЗЛЕТ ЛЮДСЬКОГО ДУХУ В ЛІТЕРАТУРІ ДОБИ ВІДРОДЖЕННЯ- 8 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

Доба європейського Відродження

I. Хронологічні межі Відродження. (Відродження, або Ренесанс (франц. renaissance— розквіт), — могутній ідеологічний і культурний рух, зумовлений переходом суспільства Західної та Центральної Європи до нової соціально економічної формації. Хронологічні межі періоду: з другої половини XIII ст. в Італії, з XIV і XVCT. в інших країнах до останньої чверті XVI — початку XVIІ ст.)

II. Відродження як реакція на кризу середньовічного релігійного світосприйняття. (Відродження стало реакцією на кризу середньовічного релігійного світо сприйняття. Спочатку Відродження спиралося на класичні зразки античної культури, так би мовити відроджувало їх (звідси і назва епохи), але і за своїм змістом, і за формами воно досить швидко переросло ці межі.)

III. Гуманізм як основа Відродження. (Для людей Відродження гуманізм — це все те, що допомагає вивчити і зрозуміти людину. Гуманістами називали тих, кого цікавили не сенс божественного, а призначення, доля, природа людини і людського.)

IV. Представники доби Відродження. (Ф. Петрарка, Дж. Боккаччо, Л. да Вінчі і Мікеланджело, Ф. Рабле, Е. Роттердамський, В. Шекспір та багато інших.)


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.