Захоплююча подорож у дитинство (вступ до поеми О. Пушкіна «Руслан і Людмила») - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ - 5 клас

Захоплююча подорож у дитинство (вступ до поеми О. Пушкіна «Руслан і Людмила») - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ - 5 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

Мабуть, не помилюся, коли скажу, що в дитинстві почалося наше знайомство і творами відомого російського поета О. Пушкіна. І у більшості випадків — це вірш «Край лукомор'я дуб зелений», вступ до поеми «Руслан і Людмила».

З перших же слів ми поринаємо у чарівний казковий світ, у якому є місце вченому котові, що кружляє на ланцюгові навколо дуба, лісовикам, русалці, що сипить на гіллі, хатці на курячих ніжках, в якій живе Баба-Яга. І, звичайно ж, тридцяти трьом богатирям:

Там на світанні хвиля лине

На берег дикий пісковий,

І тридцять витязів чудових

Із хвиль виходять смарагдових,

І з ними їх ватаг морський...

А потім з'являється таємничий королевич, що «полонить грізного царя», чаклун, який несе богатиря, царівна, яка тужить у темниці, сірий вовк, цар Кощей, що чахне над злотом, і ще багато-багато героїв, які залишаться з нами на все житій. Можливо, у цьому й полягає велич літератури і таємниця дивовижного віку, чиїй називається дитинством.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.