Захоплююча подорож у дитинство (вступ до поеми О. Пушкіна «Руслан і Людмила») - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ - 5 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

Мабуть, не помилюся, коли скажу, що в дитинстві почалося наше знайомство і творами відомого російського поета О. Пушкіна. І у більшості випадків — це вірш «Край лукомор'я дуб зелений», вступ до поеми «Руслан і Людмила».

З перших же слів ми поринаємо у чарівний казковий світ, у якому є місце вченому котові, що кружляє на ланцюгові навколо дуба, лісовикам, русалці, що сипить на гіллі, хатці на курячих ніжках, в якій живе Баба-Яга. І, звичайно ж, тридцяти трьом богатирям:

Там на світанні хвиля лине

На берег дикий пісковий,

І тридцять витязів чудових

Із хвиль виходять смарагдових,

І з ними їх ватаг морський...

А потім з'являється таємничий королевич, що «полонить грізного царя», чаклун, який несе богатиря, царівна, яка тужить у темниці, сірий вовк, цар Кощей, що чахне над злотом, і ще багато-багато героїв, які залишаться з нами на все житій. Можливо, у цьому й полягає велич літератури і таємниця дивовижного віку, чиїй називається дитинством.На нашому Youtube каналі публікуються відео скорочених творів класиків зарубіжної літератури. Переходьте на канал, підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями. Кожен день ми додаємо щось новеньке.