Для чого людині розум? (За романом Д. Дефо «Робінзон Крузо») - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - Д. ДЕФО, Ж. ВЕРН, ДЖ. ЛОНДОН, Ш. ПЕТЕФІ, Р. Л. СТІВЕНСОН - ЛЮДИНА В ЖИТТЄВИХ ВИПРОБУВАННЯХ - 6 клас

Для чого людині розум? (За романом Д. Дефо «Робінзон Крузо») - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - Д. ДЕФО, Ж. ВЕРН, ДЖ. ЛОНДОН, Ш. ПЕТЕФІ, Р. Л. СТІВЕНСОН - ЛЮДИНА В ЖИТТЄВИХ ВИПРОБУВАННЯХ - 6 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

Відомо, що найбільший скарб, яким володіє людина, — це її розум. Здатність мислити — одна з найяскравіших особливостей людини. Здавна розум цінувався її усіх народів і про це свідчить безліч прислів'їв, що є скарбницею народної мудрості.

Проте замало мати гарний розум, його ще треба вміти застосовувати.

Завдяки своїм знанням Робінзон зумів вижити на безлюдному острові. Знання з фізики допомогли йому видобути вогонь, математичні розрахунки зміни пір року навчили завчасно готуватися до дощів і спеки, елементи агрономії знадобилися для вирощування зерна. А ще Робінзон рахував час, проведений на острові, за допомогою календаря, читав Біблію, яка допомагала його віднайти душевну гармонію.

Простеживши життя Робінзона на острові, доходиш висновку, що кожен рік його перебування на самоті був своєрідним етапом, який щоразу ускладнювався. Іа цими етапами можна вивчати історію розвитку людської цивілізації. На моюдумку, саме розум і знання допомогли Робінзонові упродовж двадцяти восьми років перебування на острові залишатися при здоровому глузді й добрій пам'яті.

Отже, розумна людина завжди знайде вихід з будь-якого складного становища.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.