Що приваблює мене в образі Джима Хокінса? (За романом Р. Л. Стівенсона «Острів скарбів») - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - Д. ДЕФО, Ж. ВЕРН, ДЖ. ЛОНДОН, Ш. ПЕТЕФІ, Р. Л. СТІВЕНСОН - ЛЮДИНА В ЖИТТЄВИХ ВИПРОБУВАННЯХ - 6 клас

Що приваблює мене в образі Джима Хокінса? (За романом Р. Л. Стівенсона «Острів скарбів») - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - Д. ДЕФО, Ж. ВЕРН, ДЖ. ЛОНДОН, Ш. ПЕТЕФІ, Р. Л. СТІВЕНСОН - ЛЮДИНА В ЖИТТЄВИХ ВИПРОБУВАННЯХ - 6 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

Думаю, що моїх ровесників, як і мене, завжди захоплюють сильні й мужні характери. Чому? Можливо, тому, що молодість прагне знайти зразок, до якого слід прагнути. Наймолодшим. героєм у романі Р.Л. Стівенсона «Острів скарбів» є Джим Хокінс.

Його батько мав корчму «Адмірал Бенбоу», і після його смерті Джимові доводилося працювати там, щоб допомогти матері. Смерть капітана, що мешкав у їхньому трактирі, підштовхнула хлопця до серйозних вчинків. Саме він забрав таємничий пакет, який знайшов у капітана. У пакеті, щоДжим віддає двом добропорядним джентльменам, лікарю Лайвсу та сквайру Трелоні, виявляється карта острова, де заховані скарби капітана Флінта. Джентльмени вирішують вирушити по них, взявши Джима Хокінса юнгою на корабель. Це захопило хлопця. Адже кому не захочеться в такому віці здійснити романтичну подорож, сповнену нескінченних пригод!

Мені подобається те, як поводиться хлопець. Він завжди порядний, здатен виявити ініціативу, не боїться ризикувати. Джим мужньо і сміливо поводиться у ворожому таборі піратів. Уперше в житті він постав перед складним моральним вибором: або перейти на бік піратів і вижити, або залишитися чесним і порядним, але загинути. Приємно, що Джим вчинив так, як годиться справжньому чоловікові.

Але одного разу Джим таки схибив. Нікого не попередивши, покинув людей напризволяще, хоча врешті-решт усе закінчилося благополучно і хлопець багатьох урятував. Та все ж таки це був самовільний вчинок. Тому капітан Смоллетт мав право сказати йому: «Ти по-своєму, можливо, й непоганий хлопець, але даю тобі слово, що ніколи більше я не візьму тебе в море. Бо ти з породи пестунів і робиш усе, що захочеш...». На щастя, Джим визнав свою помилку і зробив правильні висновки. Дорослих, чий життєвий досвід на це спонукає, треба слухатися, бо вони знають і розуміють більше.

Слід зазначити, що Джим надзвичайно допитливий. Мені здається, що саме прагнення дізнатися більше і допомогти друзям і штовхає Джима на необдумані вчинки. Хоча хочеться порадити йому бути більш розважливим.

А в цілому він порядний хлопець. І з ним було б непогано познайомитися і дружити.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.