Іван Крилов (1769-1844) - МУДРІСТЬ БАЙКИ

Іван Крилов (1769-1844) - МУДРІСТЬ БАЙКИ

Одним із багатьох продовжувачів традицій Езопа був і видатний російський байкар Іван Андрійович Крилов.

Іван Крилов видав 9 збірок, в які були включені як переклади текстів всесвітньо відомих байкарів, так і творів його особистого авторства. Байки Івана Крилова віршовані, з дотепною і жвавою мовою, з яскравими алегоричними образами, з розгорнутими діалогами та виразними характерами персонажів.

У своїх байках І. Крилов звертається не лише до проблем загальнолюдського значення, а й до конкретних історичних подій тогочасної Росії (наприклад, Вітчизняна війна 1812 р.), критикує владу, відносини між різними суспільними прошарками (поміщики та кріпаки-селяни), змальовує важке життя народу. Тому образи його байок стали символізувати не лише якісь негативні риси людського характеру, а й певні історичні події та суспільні явища в тогочасній кріпосницькій Росії.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.