Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
МИКОЛА ГОГОЛЬ (1809—1852) - РЕАЛІЗМ - Хрестоматія
Микола Васильович Гоголь — визнаний класик російської та української літератур. Гоголь, поряд з Пушкіним та Лєрмонтовим, належить до тих визначних письменників, які закладали основи російської соціально-критичної прози початку XIX ст. Але якщо критична оцінка явищ дійсності в прозі Пушкіна і Лєрмонтова набуває переважно драматичних, а почасти й трагічних відтінків, то критичний пафос у прозі Гоголя забарвлений нотками комізму і сатири.
Гоголь — перший російський прозаїк-сатирик, у творах якого із шекспірівською прозорливістю іскрометний комізм життєвих ситуацій переплетений з трагічною гіркотою роздумів про дійсність. Тому своєрідним посмертним епіграфом до творчості Гоголя стали слова пророка Єремії, викарбувані на надгробному пам’ятнику письменника: «Гірким моїм словом посміюся».
Деякі повісті, що зображують Петербург «у всій його красі», були об’єднані в «Петербурзькі повісті». Це повісті «Шинель», «Ніс», «Невський проспект», «Записки божевільного». У петербурзьких повістях знайшли відображення побут і звичаї різних верств петербурзького суспільства — чиновників, військових, ремісників.
Образ «маленької людини», відкритий ще Пушкіним, після появи повісті Гоголя «Шинель» став одним з центральних у російській літературі XIX ст.
КОМПОЗИЦІЯ ПОВІСТІ «ШИНЕЛЬ»
КОНФЛІКТ ПОВІСТІ «ШИНЕЛЬ»