Короткий переказ - МІФОЛОГІЯ ЄГИПТУ - МІФ ПРО ВИНИКНЕННЯ СВІТУ У РІЗНИХ НАРОДІВ - 6 КЛАС

Короткий переказ - МІФОЛОГІЯ ЄГИПТУ - МІФ ПРО ВИНИКНЕННЯ СВІТУ У РІЗНИХ НАРОДІВ - 6 КЛАС

Спочатку був безкраїй океан Нун. З нього піднявся пагорб з богом Сонця Ра на вершині. Ра виверг зі своїх уст бога повітря Шу і богиню вологи Тефнут. У них народилися близнята — бог землі Геб і богиня неба Нут. Їхніми дітьми стали зорі і дві пари богів — Осіріс із Ісідою та Сет з Нефтидою. Так виник Всесвіт. Нун оточував небо, і єгиптяни боялися, щоб він не затопив землю.

Зa одними міфами, люди народилися зі сліз бога Ра. За іншими бог Хруму виліпив їх на гончарському крузі і вклав у кожного на життєву силу, яка продовжувала існувати і після смерті господаря, забезпечуючи вічне життя у загробному світі.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.