Скорочені твори з зарубіжної літерат шкільна програма 2022 - 2023

Фольклорна балада «Як Робін Гуд став розбійником»

Фольклорна балада "Як Робін Гуд став розбійником" є однією з найвідоміших історій про героїзм та боротьбу за справедливість. Вона розповідає історію про Робіна Гуда, який став знаменитим завдяки своїй місії боротьби з несправедливістю та захисту бідних.

У першому розділі ми знайомимося з дитинством Робіна Гуда, коли він був ще звичайним хлопчиком і не думав про те, що стане розбійником. Він жив разом зі своєю родиною на фермі і допомагав батькові і матері в господарстві. Одного разу, коли він був у лісі, він побачив, як багатий купець обманює бідного селянина, не виплачуючи йому за його працю. Робін, обурений таким поводженням, врятував селянина, відібравши гроші у купця і повернувши їх біднякові. Цей епізод став першим кроком на шляху Робіна до його майбутньої місії.

У другому розділі ми бачимо, як Робін переїжджає до міста, де він знаходить роботу на складі. Проте, знову ж таки, він стає свідком несправедливості. Він стає свідком того, як багаті купці обманюють бідний народ, продавши їм некачественні продукти за великі гроші. Робін, знову обурений, вирішує діяти. Він украде їжу зі складу і роздаватиме її бідним. Це ще один крок на шляху Робіна до того, щоб стати легендарним розбійником.

У третьому розділі ми бачимо, як Робін і його товариші, які приєдналися до нього, починають брати на себе відповідальність за боротьбу з несправедливістю. Вони грабують багатих купців і роздають гроші бідним. Це призводить до того, що вони стають головними ворогами уряду та поліції. Робін та його товариші стають символами справедливості та боротьби з корупцією, так само як і борці за свободу.

У четвертому розділі ми бачимо, як Робін Гуд та його товариші борються з урядом і поліцією, які намагаються їх зловити. Вони стають героями серед бідних і покалічених, які відчувають їхню підтримку і захист. Робін та його товариші стають не тільки легендами, але й прикладом для інших, які прагнуть до справедливості та свободи. Але всім добром приходить кінець, і в кінці книги Робін Гуд піддається поліції і його карають за його злочини.

Отже, фольклорна балада "Як Робін Гуд став розбійником" - це історія про людину, яка наважилася встати проти несправедливості і боротися за правду та справедливість, незважаючи на те, що це може викликати протистояння з урядом і поліцією. Це історія про те, як звичайний хлопчик став легендою, яка живе в нашій пам'яті і нашому серці. Розповідь про Робіна Гуда показує, що навіть одна людина може змінити світ, якщо вона вірить у свою місію і не боїться стати на захист правди та справедливості.