Як працювати з підручником - РІЗНОКОЛЬОРОВИЙ СВІТ

Підручник Зарубіжна література 5 клас - О. М. Ніколенко - Грамота 2018 рік

Як працювати з підручником - РІЗНОКОЛЬОРОВИЙ СВІТ

Підручник — це ваш путівник і порадник у світі зарубіжної літератури. У ньому є рубрики, що допоможуть вам зорієнтуватися в розмаїтті імен і книжок. Кожна тема й розділ починаються з розповіді про письменників або жанри, що вивчаються.

“Словник термінів” допоможе вам краще запам’ятати теоретичні поняття та їхні особливості.

Художні тексти в українських перекладах подано в рубриці “Читаємо виразно та вдумливо”.

Рубрика “Культура різних народів” висвітлює вірування, традиції, звичаї різних народів, що допоможе вам краще зрозуміти художні твори національних літератур.

У рубриці “Порівнюємо” ми з вами спробуємо зіставити літературні факти, явища й окремі елементи художніх творів.

Рубрика “Україна і світ” навчить вас не тільки “чужого навчатись”, а й “свого не цуратись”, як казав Т. Шевченко, любити й плекати наше, рідне.

У рубриці “Для тих, хто володіє іноземною мовою” ви знайдете запитання та завдання, що сприятимуть кращому оволодінню іноземними мовами, які ви вивчаєте в школі, через книжки. У всіх країнах люди, які прагнуть вивчити іншу мову, читають художні твори не тільки в перекладах, айв оригіналах.

Рубрика “Працюємо з творами мистецтва” допоможе вам осягнути втілення літературних творів у кіно, живописі, музиці й інших видах мистецтва.

Автори підготували для вас й інші рубрики, у яких чимало цікавих творчих завдань.

Після кожної теми ви зможете перевірити ваші компетентності завдяки спеціальній системі запитань і завдань. Це рубрика “Компетентності — сходинки до сучасного світу”.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.