Контактна інформація - Віртуальна читальня Зарубіжної літератури

Контактна інформація


Україна. м. Вінниця

вул. Миколи Зерова 20

тел. 0972511149

bipvin@gmail.com

Євген - адміністратор


Наші групи в соціальних мережах

Група в ViberГрупа в Facebook

Ми працюємо на підставі закону «Про бібліотеки і бібліотечну справу» вiд 27.01.1995 N 32/95-ВР

Цей закон дозволяє бібліотекам самостійно формувати бібліотечні фонди відповідно до потреб користувачів (ст. 16): «бібліотечні фонди формуються відповідно до значення, складу користувачів бібліотеки та виду бібліотеки як упорядковане зібрання документів». В іншій частині Закон говорить, що ці фонди можуть бути у будь-якій формі, в тому числі і цифровій, формі баз даних, мережевих ресурсів тощо (ст. 1): «бібліотечні ресурси - упорядковані бібліотечні фонди документів на різних носіях інформації, бази даних, мережні інформаційні ресурси, довідково-пошуковий апарат, матеріально-технічні засоби опрацювання, зберігання та передачі інформації». Дані положення Закону України стосуються тільки бібліотек. Визначення поняття «бібліотека» міститься в статті 1 до цього Закону: «бібліотека - інформаційний, культурний, освітній заклад (установа, організація) або структурний підрозділ, що має упорядкований фонд документів, доступ до інших джерел інформації та головним завданням якого є забезпечення інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інших потреб користувачів бібліотеки». Наша бібліотека дотримується нормами даного Закону і здійснює свою діяльність виключно в межах даного Закону.

Керуючись вищеописаними положеннями Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» при формуванні «бібліотечного фонду», «відповідно до потреб користувачів», Бібліотека може включати до нього твори окремих авторів з метою «забезпечення інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інших потреб користувачів бібліотеки».

Ми приймаємо будь-які матеріали, що пов'язані з зарубіжною літературою, для розміщення на нашому сайті. Якщо ви маєте намір допомогти з розвитком ресурсу та надіслати свої матеріали для публікації звертайтесь по електронній пошті адміністратора сайту, або пишіть у групи в соціальних мережах.

Якщо ви є володарем авторського права і бажаєте видалити матеріали, або отримати посилання з нашого ресурсу на місце реалізації ваших матеріалів. Також звертайтесь по електронній пошті адміністратора. Обов'язково надсилайте копії документів, що підтверджують ваші права.


Увага!!! Умови використання інформації.

Хочемо попередити користувачів які планують використовувати матеріали з нашого сайту у своїх працях. Ми читальня і не маємо авторських прав на більшість матеріалів, всі матеріали розміщені для ознайомлення. При використанні їх ви повинні розуміти, що несете відповідальність перед власниками прав за несумлінне використання цих матеріалів.