ГЕРОЇЧНИЙ ЕПОС - Хрестоматія з зарубіжної літератури

ГЕРОЇЧНИЙ ЕПОС - Хрестоматія з зарубіжної літератури

Героїчний епос розповідає про давні часи, коли людина була ще частиною свого роду, жила за його законами, а світову історію творили герої, богатирі. Героїчний епос створювався в сиву давнину і передавався усно. Тому його називають фольклорним жанром. Дослідники записали й обробили героїчний епос значно пізніше. Кожний народ має власний героїчний епос, що виростає із міфів, які розповідають про засновників, першопредків цього народу, або, як їх називають дослідники фольклору, — культурних героїв.

Найславетніший епос германців і скандинавів розповідає про Нібелунгів. їм належав казковий золотий скарб, яким потім оволодів Зігфрид. Він завоював не один, а два скарби, причому в другому знаходилась золота обручка, що могла примножувати багатства її власника. Але була вона заклята чарівником, і кожного, хто нею володів, чекала передчасна смерть. Загинув і Зігфрид. Про це та помсту Крімгільди за смерть Зігфрида, свого чоловіка, розповідає уривок з «Пісні про Нібелунгів».


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.