АРТУР КЛАРК - Хрестоматія з зарубіжної літератури

АРТУР КЛАРК - Хрестоматія з зарубіжної літератури

(нар. 1917 p.)

Артур Кларк — англійський письменник — фантаст і популяризатор науки. Під час другої світової війни був авіатором

у Британській армії. Після її завершення закінч" відділення математики і фізики Королівського коледжу в Лондоні. Написав чимало науково-популярних статей і книжок з астрономії та космонавтики, за що 1962 р. був удостоєний премії ЮНЕСКО.

Саме дій темі присвячені й художні твори Артура Кларка, в яких сюжети про освоєння людиною інших планет і світового океану розробляються ним з науковою достовірністю і переконаністю в силі людського розуму. Найвідоміші твори Кларка — романи «Кінець дитинства», 1953; «Космічна Одіс-сея 2001», 1971; «Зустріч із Рамою», 1973; «Фонтани раю», 1979.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.