Твір на тему: Основна ідея епосу “Поема про Гільгамеша”

Твір на тему: Основна ідея епосу “Поема про Гільгамеша”

Зарубіжна література - зразки шкільних творів

«Поема про Гільгамеша» - перший в історії мистецтва твір, де застосована безперервна розповідь про події. Основна ідея твору розкривається через образ Гільгамеша, який являє собою гімн доброчинності.

Герой вирішує присвятити своє життя пошукам відповіді на питання про безсмертя власне й народу. Його рішучість приводить на край землі, де живе предок Утнапіштім, що у перекладі означає «той, хто має вічне життя». Тільки Утнапіштім знав, як стати безсмертним, володіючи травою з колючками, яка росла на морському дні. Але й він втратив диво-рослину, яку з’їла змія. Таким чином була втрачена надія людства на безсмертя.

Отже, спроби Гільгамеша знайти безсмертя виявилися марними? На мою думку, автор ніби радіє за героя, який, хоча й не знайшов відповідь на болюче питання, все ж таки у будь-якій ситуації залишався людиною. Життя Гільгамеша являє собою боротьбу за справедливість, а смерть - вершина життя, де повинна панувати добра пам’ять про славетні діла та вчинки.Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.