Мрії героїв повісті М. Твена у повісті «Пригоди Тома Сойєра» - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - МАРК ТВЕН, Е. ПОРТЕР, Р. БЕРНС - СВІТ ДИТИНСТВА - 5 клас

Мрії героїв повісті М. Твена у повісті «Пригоди Тома Сойєра» - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - МАРК ТВЕН, Е. ПОРТЕР, Р. БЕРНС - СВІТ ДИТИНСТВА - 5 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

Мріяти завжди приємно. І, мабуть, не помилюся, коли скажу, що мріяти лютить усі. Не всі можуть втілити свої мрії у життя. Але це залежить від багатьох причин.

Мріють і герої повісті «Пригоди Тома Сойєра» американського письменника Марка Твена. Слід зазначити, що мрії у них різні.

Дорослі герої найчастіше мріють про гроші та матеріальні статки.

Цікавішими є мрії дітей. Одні мріють про свободу, інші — про якусь конкретик річ, наприклад велосипед.

Том Сойєр спочатку мріяв стати клоуном. Але потім, соромлячись цього, передумав і хотів стати солдатом, а ще краще — піратом. Навіть ім'я собі вигадав — Чорний Месник Іспанських Морів.

Гекльберрі Фіни мріяв стати вільним розбійником. Його ідеалом був Робін Гуд, «один з найславетніших людей в усій Англії». А ще Гека приваблювало те, що Робін був благородним і порядним розбійником: не чіпав бідних, а допомагав їм.

Цей знаменитий розбійник приваблював і Тома Сойєра. Кожен із хлопців твердив, «що радніше став би на рік розбійником у Шервудському лісі, ніж довіку президентом Сполучених Штатів». Воно й зрозуміло: адже президент завжди мас дотримуватися законів, а розбійники — вільні люди.

Окрім того, Том і Гек мріяли знайти скарб. Та, знайшовши його, вони зрозуміли, що ніякі гроші чи Коштовності не можуть переважити значення справжньої дружби в житті людини.

Автор твору теж мрійник. Він усе своє життя був диваком, вірним лицарем країни Дитинства. І, працюючи над своїм твором, мріяв про те, що дорослі прочитають його повість і замисляться над своїм життям. Вони стануть ближчими до дітей, зміняться на краще й їхні стосунки.

Головне в житті — не відмовлятися від мрії, і тоді вона обов'язково здійсниться.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.