Підсумуємо знання з теми - СУЧАСНА ЛІТЕРАТУРА В ЮНАЦЬКОМУ ЧИТАННІ

Зарубіжна література 10 клас (рівень стандарту) - В. В. Паращич - Ранок 2018 рік

Підсумуємо знання з теми - СУЧАСНА ЛІТЕРАТУРА В ЮНАЦЬКОМУ ЧИТАННІ

Літературознавчо-психологічний практикум

1. Ви — мистецтвознавець. Для відомого журналу необхідно скласти статтю-анонс книги П. Коельйо “Алхімік”. Побудуйте складний план своєї статті.

2. Усі герої у романі-притчі П. Коельйо “Алхімік” уособлюють якісь ідеї. Розгляньте особливості відображення системи дійових осіб та заповніть відповідну таблицю.

Герой твору

Цитата

Ідея, яку він уособлює

     

3. Уявіть, що ви — сучасний письменник (письменниця). Оберіть найважливішу, на вашу думку, тему для сучасної молоді. Анонсуйте свій вибір: змоделюйте рекламний відеокліп (від англ. clip — частина фільму або невеликий відеоролик, що супроводжує музичний або літературний твір).

Літературознавчо-мистецький практикум

Уявіть себе художником-ілюстратором роману П. Коельйо “Алхімік”. Які епізоди роману-притчі ви оберете для ілюстрування? Оберіть уявну палітру фарб для ілюстрування, свій вибір аргументуйте.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.