Дивовижна країна Література - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ - 5 клас

Дивовижна країна Література - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ - 5 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

Цієї країни ви не знайдете на жодній мапі світу. Але вона існує вже багато-багато століть. У ній немає королів і президентів, немає війська, ніколи не буває воєн. А населяють її добрі чарівники — письменники та герої їхніх книжок. Вони дуже різні, ці герої: добрі й злі, жадібні й щедрі, веселі й сумні. Але без них було б усім нам зовсім нецікаво жити.

Кожен із нас відкриває цю незвичайну країну по-різному і в різному віці. Одним допомогли у цьому батьки, читаючи ще в дитинстві казки, а діти, слухаючи їх, переживали за героїв, хвилювалися, навіть хотіли допомогти їм здолати труднощі. Іншим відкрили цю дивну країну мудрі вчителі, захопивши у такий незвичний полон на уроках літератури. А третім, можливо, допоміг друг, порадивши почитати книжку, яка йому дуже сподобалася, чи просто щасливий випадок, який змінив життя. Найкраще те, що це все ж таки сталося, і ми щасливі з того.

У цій країні можливо все: піднятися у небо на повітряній кулі, долетіти до Місяця, плавати у морських глибинах, побувати у минулому і далекому майбутньому. І завжди поряд із тобою йтимуть герої, які стали улюбленими: добрі пасербиця й Попелюшка, вигадливий Кіт у Чоботях, веселі Том Сойєр і Гекльберрі Фінн, відважний капітан Немо, смілий Дік Сенд, кумедна дівчинка Пеппі Довгапанчоха, хлопчик із джунглів Мауглі та ще багато-багато інших.

У країні Література діють дивовижні закони: якщо ти потрапив туди, то вже ніколи не зможеш покинути її. Зростаєш ти, і разом із тобою ширшають обрії цієї країни, відкриваються все нові й нові небосхили, сповненні мудрості, добра, щирості, людяності.

Посланці цієї країни — книги — знайшли свій притулок на полицях бібліотек. Хочеться, щоб кожен із нас відкрив цю незвичайну країну для себе, надовго оселився в ній і не втомлювався мандрувати її нескінченними широтами.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.