Дивовижна країна Література - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ - 5 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

Цієї країни ви не знайдете на жодній мапі світу. Але вона існує вже багато-багато століть. У ній немає королів і президентів, немає війська, ніколи не буває воєн. А населяють її добрі чарівники — письменники та герої їхніх книжок. Вони дуже різні, ці герої: добрі й злі, жадібні й щедрі, веселі й сумні. Але без них було б усім нам зовсім нецікаво жити.

Кожен із нас відкриває цю незвичайну країну по-різному і в різному віці. Одним допомогли у цьому батьки, читаючи ще в дитинстві казки, а діти, слухаючи їх, переживали за героїв, хвилювалися, навіть хотіли допомогти їм здолати труднощі. Іншим відкрили цю дивну країну мудрі вчителі, захопивши у такий незвичний полон на уроках літератури. А третім, можливо, допоміг друг, порадивши почитати книжку, яка йому дуже сподобалася, чи просто щасливий випадок, який змінив життя. Найкраще те, що це все ж таки сталося, і ми щасливі з того.

У цій країні можливо все: піднятися у небо на повітряній кулі, долетіти до Місяця, плавати у морських глибинах, побувати у минулому і далекому майбутньому. І завжди поряд із тобою йтимуть герої, які стали улюбленими: добрі пасербиця й Попелюшка, вигадливий Кіт у Чоботях, веселі Том Сойєр і Гекльберрі Фінн, відважний капітан Немо, смілий Дік Сенд, кумедна дівчинка Пеппі Довгапанчоха, хлопчик із джунглів Мауглі та ще багато-багато інших.

У країні Література діють дивовижні закони: якщо ти потрапив туди, то вже ніколи не зможеш покинути її. Зростаєш ти, і разом із тобою ширшають обрії цієї країни, відкриваються все нові й нові небосхили, сповненні мудрості, добра, щирості, людяності.

Посланці цієї країни — книги — знайшли свій притулок на полицях бібліотек. Хочеться, щоб кожен із нас відкрив цю незвичайну країну для себе, надовго оселився в ній і не втомлювався мандрувати її нескінченними широтами.


На нашому Youtube каналі публікуються відео скорочених творів класиків зарубіжної літератури. Переходьте на канал, підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями. Кожен день ми додаємо щось новеньке.