Якої мудрості навчає давньогрецький байнар Езоп? - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - БАЙКА У СВІТОВІЙ ЛІТЕРАТУРІ - 6 клас

Якої мудрості навчає давньогрецький байнар Езоп? - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - БАЙКА У СВІТОВІЙ ЛІТЕРАТУРІ - 6 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

Якої мудрості навчає давньогрецький байнар Езоп?

За легендами, Езоп був благородний, розумний, умів слухати людей, співчувати їм. Природа не наділила його вродою: він був кривий, горбатий, та мав неоціненний скарб — розум. Його можна назвати мудрецем, який в алегоричній формі розкриває людям їхні вади й недоліки побудованого ними суспільства. Свої дивні й цікаві притчі, захоплюючі історії давньогрецький байкар викладав так, що сприймалися вони напрочуд легко. Можливо, саме тому ось уже багато століть його твори з цікавістю читають люди різного віку.

Езоп викриває кривдників, які прагнуть прикрити свої ганебні вчинки різними прискіпуваннями до беззахисних людей, висміює ледарів, дурнів, які заважають жити нормально. У байках Езопа висувається багато проблем, важливих для людського буття. Показуючи різні недоречності в житті, розкриваючи особливості людської поведінки, байкар вчить, як потрібно жити правильно. Тож вірно сказав римський байкар Федр, послідовник Езопа: «В Езопа вчіться, добрі люди». І, продовжуючи думку римського автора, слід доповнити: «Читайте, думайте, робіть висновки, і тоді все буде добре у нашому житті».


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.