Скорочені твори з зарубіжної літерат шкільна програма 2022 - 2023

Єгипетський міф про те, як Тефнут покинула Єгипет

Єгипетський міф про Тефнут розповідає про богиню, яка була однією з найважливіших богинь в єгипетській міфології. Тефнут була богинею неба, місяця, магії, мудрості та війни. Вона була донькою Ри, бога сонця, і Сехмет, богині війни.

У міфі про Тефнут, богиня стала дуже злий, і одного дня вирішила покинути Єгипет і перейти у іншу країну. Це було чимось несподіваним для всіх жителів Єгипту, адже Тефнут завжди була однією з найбільш шанованих богинь.

Першою реакцією на її від’їзд було здивування, але скоро люди почали розуміти, що це може мати серйозні наслідки. Без Тефнут, небо стало темнішим, магія перестала діяти і війни стали більш кровавими.

Щоб повернути Тефнут, Ра відправив своїх послів - Шу та Тефнут. Вони були його онуками і мали велику силу. Вони відправилися в пошуках Тефнут і після довгих пошуків знайшли її в Нубії.

Коли Шу та Тефнут зустрілися з Тефнут, то бачили, що її настрій дуже злий і вона не хоче повертатися назад. Тоді Шу використав свою магію і змусив Тефнут змінити своє рішення. Вона повернулася в Єгипет зі своїми онуками.

Коли Тефнут повернулась в Єгипет, вона була дуже зла через те, що її змусили повернутися. Але Ра був дуже радий її поверненню, і він пообіцяв, що ніколи не дозволить своїм дітям покидати Єгипет.