Зав’язка. У неділю на Великдень у кухні Гоґельманів з’являється потворна істота — Кумі-Орі Другий. Він заявляє, що його піддані — зрадники, які вигнали «доброго» короля. Батько, спокусившись на обіцянку Огірка допомогти з підвищенням у страховій компанії, визнає його владу та дозволяє оселитися в домі.
Розвиток дії. Життя родини перетворюється на пекло: король шпигує, вимагає делікатесів і маніпулює батьком. Конфлікт досягає апогею, коли батько вирішує відправити дідуся до будинку престарілих, бо той сміється над королем. Нік і Вольфі починають таємно вивчати підземелля, де виявляють, що підземні кумі-орці — це вільний народ, який будує школи та обирає президента.
Кульмінація. Діти дізнаються, що король — брехун, який не має жодних зв'язків із директором компанії батька. Вони розкривають очі батькові на нікчемність Огірка. Усвідомивши, що його ошукали і жодної вигоди від «монарха» не буде, батько втрачає до нього будь-який інтерес і перестає його захищати.
Розв’язка. Мартіна (старша сестра) бере зморщеного істоту за хвостик і викидає його в смітник. Родина нарешті звільняється від диктатури. Дідусь залишається вдома, а батьки і діти вчаться знову спілкуватися без брехні та наказів, зрозумівши, що «начхати на короля» — це шлях до справжньої свободи.