Скорочені твори з зарубіжної літерат шкільна програма 2022 - 2023

Джек Лондон «Жага до життя»

«Жага до життя» - це розповідь Джека Лондона про життя одного чоловіка, який виживає в дикій природі після того, як був залишений без допомоги своїх товаришів.

Головний герой - Інґстон, знаходиться в надзвичайно складному становищі, коли він опиняється в далекому північному куточку, без засобів до існування і без допомоги. Він повинен вижити в суворих умовах глибини Аляски, де навіть найменше помилка може призвести до смерті.

Інґстон дуже страждає від голоду і холоду, адже щоразу, коли він знаходив їжу, його споживали сильніші за нього тварини. Таким чином, Інґстон починає повністю залежати від своїх вмінь і знань, щоб вижити.

Він починає здобувати їжу, розкладаючи її на маленькі частинки, щоб їсти її поступово, а не разом. Він також навчається знаходити і розкладати вогонь, щоб втекти від холоду. Незважаючи на це, Інґстон зіткнувся з багатьма проблемами, такими як атаки тварин, заметілі та інші природні негаразди.

Одного разу, коли Інґстон вже був на межі виживання, він знаходить мисливців, які допомагають йому повернутися до цивілізації. Але Інґстон вже не той, хто він був раніше. Він дуже змінився, і його дух став непокорним і незалежним.

Таким чином, головна тема твору - це боротьба за виживання, а також еволюція духу Інґстона, коли він знаходить свою силу в природі і здатність до самостійності. Також важливою темою є відносини людини з природою, яка може бути і доброю і жорстокою.

У цій книзі є багато ключових моментів, таких як: зустріч з мисливцями, боротьба з тваринами, виготовлення вогню та знаходження їжі. Кожен розділ книги має свою унікальну історію, що додає до нарису загального змісту твору.

На жаль, Інґстон стикається з багатьма негараздами, але він ніколи не здається і продовжує боротися за своє життя. Його воля та самостійність стають ключовими факторами, які дозволяють йому вижити.

Усе це робить книгу «Жага до життя» вельми цікавою і духовно насиченою. Це відмінний шедевр Джека Лондона, який надихає на боротьбу за виживання та незалежність.