Скорочені твори з зарубіжної літерат шкільна програма 2022 - 2023

Астрід Анна Емілія Ліндґрен «Міо, мій Міо»

"Міо, мій Міо" - це дитяча книга про пригоди Бой та її брата Міо. Книга починається зі знайомства з Бой, яка живе з батьком письменником та дідусем в Швеції. Вона завжди відчувала, що щось її турбує, і коли на день народження їй принесли старовинний скарбничий ключ, вона вирішила дізнатися, що саме він розкриває.

Бой знайшла стару скарбницю, де знайшла листа від свого батька, який розповідав про казкову країну де живуть злий король Катарін і його люди-сором'язливці, які бояться говорити. Батько Бой розповів, що він також мав брата на ім'я Міо, який викраваний з дому, коли йому було три роки. Батько Бой розповів, що Міо був принцом в казковій країні, де він був своєрідним заложником Катаріна.

Бой вирішила знайти свого брата Міо, і з допомогою ключа з скарбниці вона потрапила до казкової країни. Там вона зустріла Міо, який виявився принцом, і разом вони вирішили повернути Міо на його батьківщину, де він став королем. Ці двоє дітей зробили все можливе, щоб врятувати казкову країну від жорстокого Катаріна, та повернути Міо на його правильне місце.

У казковій країні Бой та Міо зустріли багато дивовижних істот - драконів, ящерів та інших фантастичних істот. Вони дізналися про магічну книгу, яка містить у собі секрети казкової країни, і вони зуміли знайти її. У цій книзі міститься багато цікавих елементів казки, які захоплюють уяву читача, вони підносять настрій та дозволяють засвоїти нові знання.

У кінці книги Бой і Міо повертаються додому, але Бой знає, що вона завжди зможе повернутися до казкової країни, яка залишиться з нею назавжди в серці.

Ця книга навчає читачів вірити у себе та свої сили, довіряти іншим і бути відкритими до нових ідей та можливостей. Вона також навчає про важливість родинних зв'язків і про те, що незважаючи на відстань, спогади про близьких завжди залишаться з нами.

Таким чином, "Міо, мій Міо" - це казкова історія, яка залишиться в серці кожного читача, навіть після того, як він закінчив її читати. Книга навчає дітей бути мужніми та відважними, а також навчає, що важливо бути відкритими до нового та не боятися ризикувати.

Історія Бой та Міо допомагає дітям зрозуміти, що важливо бути відважним та впевненим у своїх здібностях. Вона надихає, щоб відкрити нові світи та уявити себе в різних ситуаціях. Ця книга може стати відмінним засобом для розвитку дитячої уяви, а також для формування духовних якостей, таких як відвага, дружелюбність та взаємовідносини з близькими.