Скорочені твори з зарубіжної літерат шкільна програма 2022 - 2023

Індійський міф Про створення ночі

Є в Індії давня легенда, яка розповідає про те, як створилась ніч. Ця історія розпочинається з того, що бог Вішну, який був відомий своїм добрим серцем, був дуже засмучений тим, що люди зазнавали страждань від постійного сонця. Він розумів, що їм потрібен відпочинок, і він вирішив створити ніч.

Вішну звернувся до своїх друзів, богів Сонця та Місяця, і попросив їх допомогти йому створити ніч. Боги Сонця та Місяця згодилися, і разом вони розпочали свою магію.

Вони почали створювати тіні, які згодом перетворилися на густі хмари. Ці хмари вкрили небо, і забарвили його у темний колір. Боги Сонця та Місяця використали свою владу над світлом, щоб зняти свої промені з неба, і тоді настала ніч.

Ніч була спокійною, і вона дала людям можливість відпочити. Люди змогли насолоджуватися темрявою та зірками, які з'являлися на нічному небі. Вішну був задоволений своєю роботою, і він зрозумів, що ніч стала такою важливою частиною життя.

Однак, з часом, Вішну зрозумів, що ніч не була ідеальною. Він побачив, як темрява дозволяла злим силам виникати та витворяти свої хитрощі. І тоді Вішну вирішив додати до ночі світло, що дозволяло б людям побачити свої дороги.

Він створив Місяць, який почав світити не так яскраво, як Сонце, але був достатньо яскравим, щоб люди могли бачити свій шлях. Так створився день і ніч, темрява та світло, які дали людству можливість жити та розвиватися.

Таким чином, історія про створення ночі розповідає про те, як боги працювали разом, щоб створити ніч, яка дозволяла людям відпочивати. Вона також показує, як Вішну зрозумів, що ніч не була ідеальною, і він вирішив зробити її кращою, додавши до неї світло. Ця історія має важливе значення для індійської культури і дає нам можливість краще зрозуміти індійські вірування та міфологію.