Твір на тему: Боротьба до останнього дюйма в оповіданні Джеймса Олдріджа “Останній дюйм”

Твір на тему: Боротьба до останнього дюйма в оповіданні Джеймса Олдріджа “Останній дюйм”

Зарубіжна література - зразки шкільних творів

Джеймс Олдрідж - відомий англійський письменник. У роки війни був військовим кореспондентом, побував у багатьох країнах, охоплених війною. Свій життєвий та військовий досвід відобразив у багатьох творах. Герої його оповідань - звичайні люди, які у критичній ситуації стають здатними на подвиг. Автор наділяє їх надзвичайною витривалістю, сильною волею, прагненням до справедливості. Таким є і головний герой оповідання «Останній дюйм» - льотчик Бен Аміно, таким стане і його син Деві.

Бен був досвідченим льотчиком, який багато років керував літаками, мало приділяючи уваги вихованню сина, навіть коли хлопчика покинула мати.


Раптом Бен втратив улюблену роботу, довелося влаштуватися в телевізійну компанію і зайнятися зйомками акул. Ця небезпечна справа закінчилася трагічно. Під час зйомок Бена тяжко поранили акули, він не міг керувати літаком, щоб повернутися додому. За штурвал прийшлося сісти хлопчику, який і гадки не мав, як керують цією машиною. І ось Бен, раз у раз втрачаючи свідомість, каже синові, що треба робити. Деві переляканий подіями, що сталися, але хоче повернутися додому, хоче допомогти батькові, якому потрібна негайна медична допомога. За цей короткий час Бен і Деві, які майже були чужими і непотрібними один одному довгих десять років, порозумілися і відчули, що вони рідні.

Хлопчик зміг посадити літак на злітну смугу, хоч це коштувало йому багатьох зусиль, перш за все моральних, бо батько на останньому дюймі від землі втратив свідомість. Хлопчик показав, що він здатний боротися, боротися «до останнього дюйма». І це з гордістю зрозумів батько. Тепер йому, Бену, вже прийдеться долати «останні дюйми», щоб заслужити любов і повагу сина. Та ми впевнені: всі перепони до зближення сина та батька будуть подолані, бо обидва - люди сильні, рішучі, люблячі.Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.