«Найголовнішого очима не побачиш...» (За казкою-притчею А. де Сент-Екзюпері «Маленький принц») - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - Р. БРЕДБЕРІ, А. ДЕ СЕНТ-ЕКЗЮПЕРІ - ЛЮДИНА ТА ЇЇ СBIT - 6 клас

«Найголовнішого очима не побачиш...» (За казкою-притчею А. де Сент-Екзюпері «Маленький принц») - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - Р. БРЕДБЕРІ, А. ДЕ СЕНТ-ЕКЗЮПЕРІ - ЛЮДИНА ТА ЇЇ СBIT - 6 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

Що в житті найголовніше? Це питання є філософським і на нього немає однозначної відповіді. Зрозуміти це найголовніше допомагає казка-притча французького письменника А. де Сент-Екзюпері «Маленький принц». Пізнати найголовніше — це, мабуть, стати щасливим. Філософська казка-притча А. де Сент-Екзюпері «Маленький принц» — саме про те, як знайти дорогу до щастя, що означає бути щасливим на своїй планеті.

Під час своєї подорожі на Землю Маленький принц зустрів мудрого Лиса, який відкрив йому багато істин. «Нема нічого досконалого в світі». «Люди усі однакові». «Пізнати можна тільки те, що приручив». «Мова — джерело непорозуміння». «Треба бути терплячим». Ці та багато інших висловів Лиса наштовхують наглибокі роздуми, оскільки в них криється віковічна істина. Напевно, коли люди зрозуміють їх, тоді зникнуть нарешті непорозуміння між ними.

Саме Лис і сказав Маленькому принцові про найголовніше. Що ж є «найголовнішим»? На мою думку, це душа. Світ, людину в ньому потрібно відчувати душею. Бо лише серце здатне глибоко і тонко сприйняти усе, що відбувається. Але серце має бути добрим і чистим.

А. де Сент-Екзюпері разом зі своїм улюбленим героєм Маленьким принцом лине у вічному польоті до людей із нагадуванням, що всі вони живуть на єдиній планеті. В ім'я її збереження потрібно змінитися духовно, очиститися від вад, за бути непорозуміння, прагнути до самовдосконалення, берегти чистим світ своєї душі. І тоді ти будеш щасливий на своїй планеті.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.