Лист лицарю Делоржу (за баладою Ф. Шіллера «Рукавичка») - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - ГЕРОЇЧНІ ПІСНІ ТА БАЛАДИ У СВІТОВІЙ ЛІТЕРАТУРІ - 7 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

Шановний пане Делорже!

Я Вами пишаюся! Захоплююся Вашою витримкою! Адже увійти в звіринець до чижих звірів досить не просто.

Вибачте, але Ваша кохана Кунігунда Вас не гідна. Впевнена, що вона просто хотіла посміятися з Вас, принизити. Ви були її вірним лицарем, а вона вчинила надзвичайно жорстоко. Ви просто могли загинути! Скажу Вам відверто: не кохала вона Вас, з ЇЇ боку це була звичайна невиправдана примха.

Делорже, Ви — сміливець. Ви довели усім присутнім, що тільки так може вчинити справжній чоловік із почуттям власної гідності. Дуже добре, що Ви кинули и обличчя цієї жорстокої красуні рукавичку і сказали: «Подяки я не хочу». Прекрасно, що посоромленою у своїй ницості виявилася саме горда Кунігунда.

Пане Делорже, сподіваюся, що Ви зрозуміли нарешті, як Вас мало цінують. Хіба може бути дама серця такою немилосердною? Мені здається, що кохання неможе бути жорстоким, марнославним. Закохані готові життя віддати одне за одного, витерпіти найстрашніші муки, аби тільки бути разом. Почитайте історію про Ромео і Джульетту і зрозумієте, що я маю рацію.

Разом з автором я засуджую жорстокі закони суспільства, що панують у вашому королівстві. На мою думку, Ваш вчинок утверджує високі моральні ідеали, які існують в людському суспільстві.

А ще хочу Вам сказати, що хотілося б, щоб усі чоловіки були так само мужніми і порядними, як Ви.

З повагою — Анастасія.