ВАСИЛЬ БИКОВ - Хрестоматія з зарубіжної літератури

ВАСИЛЬ БИКОВ - Хрестоматія з зарубіжної літератури

(нар. 1924 р.)

Биков Василь Володимирович — білоруський письменник, чиє життя було обпалено другою світовою війною. Переживання письменника, юнацькі роки якого пройшли у військове лихоліття, велич подвигу і сила народного страждання, складний вузол моральних проблем, який щохвилини зав'язувався на війні, на все життя визначили зміст і спрямування його художньої творчості. Василь Биков — один з тих письменників колишнього Радянського Союзу, який зумів показати війну з позицій рядового її учасника, не прикрашаючи і не спрощуючи її буднів. Найвідоміші твори Викова — повісті «Журавлиний крик», 1960; «Третя ракета», 1962; «Альпійська балада», 1964; «Мертвим не боляче», 1965; «Сотников», 1970; «Обеліск», 1971; «Дожити до світанку», 1973; Василь Биков також автор п'єс, кіно - і телесценаріїв, гострих публіцистичних статей.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.