РОБЕРТ ШЕКЛІ - Хрестоматія з зарубіжної літератури

РОБЕРТ ШЕКЛІ - Хрестоматія з зарубіжної літератури

(нар. 1928 р.)

Роберт Шеклі — американський письменник — фантаст. Він здобув вищу технічну освіту, змінивши перед тим кілька професій.

У численних оповіданнях (збірки «Громадянин у космосі», 1955; «Паломництво на Землю», 1960; «Подорож у післязавтра», 1962; «Робот, схожий на мене», 1978), а також у повістях та романах Шеклі моделює суспільство майбутнього, змальовує освоєння космічних просторів і контакти з позаземними цивілізаціями. Проте письменника хвилює не стільки науково-технічна достовірність зображеного, скільки його соціальний і моральний аспекти. Стрижень його творчості — утвердження пріоритету окремої людської особистості, де б вона не перебувала, перед машинною цивілізацією.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.